Dansk kylling til kun 25 kr. og Kims chips til 13 kr. - fantastiske tilbud i Vadum

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Vadum og fundet nogle gode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Rema 1000 og Spar.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Rema 1000: Dansk kylling i flere varianter til 25 kr.

Rema 1000 tilbyder dansk kylling i varianter som kyllinge underlår, brystfilet, overlår eller kyllingebryst i tern. Prisen er kun 25 kr. for 250-800 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 28. juni til lørdag den 4. juli.

Spar: Kims chips eller snacks til kun 13 kr. pr. pose

Hos Spar kan du få Kims chips eller snacks i flere varianter for kun 13 kr. pr. pose med en vægt på 95-170 g. Tilbuddet er gældende fra fredag den 26. juni til torsdag den 2. juli.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler